Oljemålning stockholmsmotiv

Oljemålning stockholmsmotiv
Oljemålning stockholmsmotiv
Oljemålning stockholmsmotiv
Oljemålning stockholmsmotiv
Oljemålning stockholmsmotiv
Oljemålning stockholmsmotiv

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stockholmsmotiv, signerad Hofman 97, olja på duk, 49x64 cm

222327

2013-12-22