Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): (2) "Båtdags", signerad Roland S, 29/360, färglitografi, 29x49 cm, Vinterbild signerad Roland S, 85/360, 34x43 cm, oramade
222338
2013-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här