Roland Svensson litografier

Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): (2) "Båtdags", signerad Roland S, 29/360, färglitografi, 29x49 cm, Vinterbild signerad Roland S, 85/360, 34x43 cm, oramade

222338

2013-12-22