Gungstol björk

Gungstol björk
Gungstol björk
Gungstol björk
Gungstol björk
Gungstol björk
Gungstol björk
Gungstol björk
Gungstol björk
Gungstol björk
Gungstol björk
Gungstol björk
Gungstol björk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNGSTOL, 1900-talets första hälft, fanérad i björk, karmar i form av svanar

Ytskador

222350

2013-12-22