Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
CHIA, Sandro, (född 1946): Figurkomposition, etsning och carborundum tryckt i färger samt handkolorerad, signerad och numrerad Chia 44/50, 136x100 cm
222363
2013-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här