Sandro Chia

Sandro Chia
Sandro Chia

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

CHIA, Sandro, (född 1946): Figurkomposition, etsning och carborundum tryckt i färger samt handkolorerad, signerad och numrerad Chia 44/50, 136x100 cm

222363

2013-12-22