Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
WARREN, Terence (England född 1948): Untitled - 1986, signerad och daterad Terrence Warren -86, olja på duk, 187x127 cm
Proveniens: Athena Art Awards 1987
Dukskada
222364
2013-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här