Terrence Warren stor olja

Terrence Warren stor olja
Terrence Warren stor olja
Terrence Warren stor olja
Terrence Warren stor olja

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

WARREN, Terence (England född 1948): Untitled - 1986, signerad och daterad Terrence Warren -86, olja på duk, 187x127 cm
Proveniens: Athena Art Awards 1987

Dukskada

222364

2013-12-22