Albert Teodor Gellerstedt oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GELLERSTEDT, Albert Theodor (1836-1914): Kyrka i vinterskymning, monogramsignerad ATG, olja på duk, 50x36 cm

Lagningar, skada, uppfodrad

222375

2013-12-22