Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GELLERSTEDT, Albert Theodor (1836-1914): Kyrka i vinterskymning, monogramsignerad ATG, olja på duk, 50x36 cm
Lagningar, skada, uppfodrad
222375
2013-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här