Karl Höglund

Karl Höglund
Karl Höglund

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖGLUND, Karl (född 1940): Kurtiserande par, signerad Kalle Höglund, EA, färglitografi, 85x59 cm

222391

2013-12-22