Karl Höglund

Karl Höglund
Karl Höglund

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖGLUND, Karl (född 1940): Maskerad, signerad Karl Höglund, 165/290, färglitografi, 86x59 cm

222393

2013-12-22