Gallerskål i fajans

Gallerskål i fajans
Gallerskål i fajans
Gallerskål i fajans
Gallerskål i fajans
Gallerskål i fajans
Gallerskål i fajans

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GALLERSKÅL, fajans, märkt undertill, 1800-tal eller äldre, med senare mässingsring, höjd 9 , diameter 21 cm

Nagg

222396

2013-12-22