Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GALLERSKÅL, fajans, märkt undertill, 1800-tal eller äldre, med senare mässingsring, höjd 9 , diameter 21 cm
Nagg
222396
2013-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här