Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALVADO, Ernest (1929-1985): (2), Figurkompositioner, signerade E Salvado -64, blanteknik på papper, 100x70 cm, oramade
Hanteringsveck, skador
222411
2013-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här