Ernest Salvado teckningar

Ernest Salvado teckningar
Ernest Salvado teckningar
Ernest Salvado teckningar
Ernest Salvado teckningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALVADO, Ernest (1929-1985): (2), Figurkompositioner, signerade E Salvado -64, blanteknik på papper, 100x70 cm, oramade

Hanteringsveck, skador

222411

2013-12-22