Vaser Rörstrand

Vaser Rörstrand
Vaser Rörstrand
Vaser Rörstrand
Vaser Rörstrand
Vaser Rörstrand
Vaser Rörstrand

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 2 st, porslin, 1900-talets början, Rörstrand, monogrammärkta för Karl Lindström samt Anna Boberg, höjd 15 resp 24 cm

Den stora vasen med nagg och lagning

222431

2013-12-22