Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VASER, 2 st, porslin, 1900-talets början, Rörstrand, monogrammärkta för Karl Lindström samt Anna Boberg, höjd 15 resp 24 cm
Den stora vasen med nagg och lagning
222431
2013-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här