Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GOLVUR, Eric Chambert, Erik Chamberts möbelfabrik, Norrköping, 1920-tal, jakaranda med ljusare intarsiadekor, urtavla i tenn, höjd 185 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad
222432
2013-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här