Golvur Eric Chambert

Golvur Eric Chambert
Golvur Eric Chambert

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GOLVUR, Eric Chambert, Erik Chamberts möbelfabrik, Norrköping, 1920-tal, jakaranda med ljusare intarsiadekor, urtavla i tenn, höjd 185 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad

222432

2013-12-22