Satsbord Kina

Satsbord Kina
Satsbord Kina
Satsbord Kina
Satsbord Kina
Satsbord Kina
Satsbord Kina
Satsbord Kina
Satsbord Kina
Satsbord Kina
Satsbord Kina

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SATSBORD med medicinskåp, lackarbete, Kina, 1900-tal, statsbordets höjd 61, 56x41 cm

Smärre ytskador

222441

2013-12-22