Sten Lundmark oljemålning

Sten Lundmark oljemålning
Sten Lundmark oljemålning
Sten Lundmark oljemålning
Sten Lundmark oljemålning
Sten Lundmark oljemålning
Sten Lundmark oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

LUNDMARK, Sten (1900-tal): "Kustband", signerad Sten Lundmark, olja på duk, 40x70 cm

222448

2013-12-22