Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KURIRBRICKA, norsk, 1800-talets början, förgylld mässing, graverad text: "Kongelig Norsk Coureer Tegn", "No 3" höjd 9 cm
Påmålad
222452
2014-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här