Norsk kurirbricka

Norsk kurirbricka
Norsk kurirbricka
Norsk kurirbricka
Norsk kurirbricka

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KURIRBRICKA, norsk, 1800-talets början, förgylld mässing, graverad text: "Kongelig Norsk Coureer Tegn", "No 3" höjd 9 cm

Påmålad

222452

2014-01-23