Margareta Björnskog bonad

Margareta Björnskog bonad
Margareta Björnskog bonad
Margareta Björnskog bonad
Margareta Björnskog bonad

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRNSKOG BRODIN, Margareta (1900-tal): Kolonilotter, broderi, monogramsignerad och daterad MB 78, 130x74 cm

222462

2013-12-22