Matta Barbro Nilsson

Matta Barbro Nilsson
Matta Barbro Nilsson
Matta Barbro Nilsson
Matta Barbro Nilsson
Matta Barbro Nilsson
Matta Barbro Nilsson

Klubbat för:

50 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTA, Barbro Nilsson, för Märta Måås-Fjetterström, röllakan, signerad AB MMF BN, 290x196 cm

Omfattande skador

222463

2013-12-25