Matta Barbro Nilsson
Klubbat för:
46 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
MATTA, Barbro Nilsson, för Märta Måås-Fjetterström, röllakan, signerad AB MMF BN, 290x196 cm
Kuntoraportti
Omfattande skador
222464
Päivämäärä:
2013-12-25