Ernst Billgren litografi
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BILLGREN, Ernst (född 1957): "Järv i röd kostym", signerad Ernst Billgren HC I / XV, färglitografi, 66x62 cm, Tryck: Lumphé litografiska, 2011, editerad av Hedenius Konsthandel, Stockholm, oramad
222469
2013-12-22