Ernst Billgren litografi

Ernst Billgren litografi
Ernst Billgren litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BILLGREN, Ernst (född 1957): "Järv i röd kostym", signerad Ernst Billgren HC I / XV, färglitografi, 66x62 cm, Tryck: Lumphé litografiska, 2011, editerad av Hedenius Konsthandel, Stockholm, oramad

222469

2013-12-22