Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BILLGREN, Ernst (född 1957): "Ekorren", signerad Ernst Billgren 111/175, färglitografi, 57x68 cm, Tryck: Lumphé litografiska, 2011, editerad av Hedenius Konsthandel, Stockholm, oramad
222471
2013-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här