Ernst Billgren litografi

Ernst Billgren litografi
Ernst Billgren litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BILLGREN, Ernst (född 1957): "Ekorren", signerad Ernst Billgren 111/175, färglitografi, 57x68 cm, Tryck: Lumphé litografiska, 2011, editerad av Hedenius Konsthandel, Stockholm, oramad

222471

2013-12-22