Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BROMS, Birgit (1924-2008): Skridskoåkare, signerad BB, 86/90, collage och färglitografi, 28,5x38,5 cm
222478
2013-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här