Birgit Broms collage/litografi

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BROMS, Birgit (1924-2008): Skridskoåkare, signerad BB, 86/90, collage och färglitografi, 28,5x38,5 cm

222478

2013-12-22