Johan van Holst kråkor

Johan van Holst kråkor
Johan van Holst kråkor
Johan van Holst kråkor
Johan van Holst kråkor
Johan van Holst kråkor
Johan van Holst kråkor

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VON HOLST, Johan (1841-1917): Kråkor, signerad J. von Holst, olja på duk, 54x44,5 cm

Smärre märken

222500

2013-12-23