Pyk blandteknik
2013-12-23
222510
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Badhuset Skägga, signerad och daterad M. Pyk 1986, blandteknik, ca 32x19 cm