Skrivbyrå sengustaviansk
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SKRIVBYRÅ, sengustavianskt stockholmsarbete, fanerad med mahogny, övre lådan med fällbart förstycke, inredning med små lådor, lister och beslag av mässing, skiva av carraramarmor, höjd 85, 118x58 cm
Nyckel saknas, slitage, smärre skador och lagningar
222512
2014-01-08