Skrivbyrå sengustaviansk

Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk
Skrivbyrå sengustaviansk

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SKRIVBYRÅ, sengustavianskt stockholmsarbete, fanerad med mahogny, övre lådan med fällbart förstycke, inredning med små lådor, lister och beslag av mässing, skiva av carraramarmor, höjd 85, 118x58 cm

Nyckel saknas, slitage, smärre skador och lagningar

222512

2014-01-08