H Öfverström Käringön

H Öfverström Käringön
H Öfverström Käringön
H Öfverström Käringön
H Öfverström Käringön
H Öfverström Käringön
H Öfverström Käringön

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÖFVERSTRÖM, Hugo (1900-73): Käringön Bohuslän, signerad H Öfverström, olja på duk, 46x58 cm

222521

2013-12-23