Madeleine Pyk tusch etsningar

Madeleine Pyk tusch etsningar
Madeleine Pyk tusch etsningar
Madeleine Pyk tusch etsningar
Madeleine Pyk tusch etsningar
Madeleine Pyk tusch etsningar
Madeleine Pyk tusch etsningar
Madeleine Pyk tusch etsningar
Madeleine Pyk tusch etsningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): (3) bl a motiv från Almunecar, signerade M.PYK och en daterad, tusch och etsningar, ca 5,5x5,2 - 20,5x29,5 cm

Hanteringsveck, smärre fläckar samt blekta

222524

2013-12-23