Dräktspänne

Dräktspänne
Dräktspänne
Dräktspänne
Dräktspänne

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

DRÄKTSPÄNNE, 2 dlr, brännförgyllt silver, 1700-tal, Indo-Persiskt, stmpl, längd 20 cm sammankopplade

222545

2013-12-23