Wallace Stevens Curt Asker

Wallace Stevens Curt Asker
Wallace Stevens Curt Asker
Wallace Stevens Curt Asker
Wallace Stevens Curt Asker
Wallace Stevens Curt Asker
Wallace Stevens Curt Asker

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEVENS, Wallace: 11 dikter av Wallace Stevens, 12 etsningar av Curt Asker, signerade Curt Asker, 29/100, Gedins förlag 1992, originaletui

Etui med något lös framsida

222564

2013-12-23