Jardinière Rörstrand

Jardinière Rörstrand
Jardinière Rörstrand
Jardinière Rörstrand
Jardinière Rörstrand
Jardinière Rörstrand
Jardinière Rörstrand
Jardinière Rörstrand
Jardinière Rörstrand

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JARDINIÈRE, majolika, Rörstrand, 1800-talets slut, längd 47 cm

Lagningar, del saknas

222589

2013-12-23