Gustav Arne oljemålning

Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNE, Gustav (född 1925): "Februari, snö och barmark", signerad och daterad G Arne 1977, olja på duk, 135x120 cm

222616

2013-12-24