Ulf Trotzig oljemålning

Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

TROTZIG, Ulf (född1925): "Måsvardag", signerad Trotzig, olja på duk, 90x115 cm

222622

2013-12-24