Ulf Trotzig oljemålning

Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

TROTZIG, Ulf (född 1925): Komposition, signerad Trotzig, olja på duk, 81x65

222623

2013-12-24