Skulptur skuret trä

Skulptur skuret trä
Skulptur skuret trä
Skulptur skuret trä
Skulptur skuret trä
Skulptur skuret trä
Skulptur skuret trä
Skulptur skuret trä
Skulptur skuret trä

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZELEZNY, Franz (1866-1932): Putto, signerad Zelezny, skuret trä, höjd 44 cm
PROVENIENS: Häringe Slott

Sockel med skador, sprickor, skador

222639

2013-12-24