P Berjean jägare med kattdjur

P Berjean jägare med kattdjur
P Berjean jägare med kattdjur
P Berjean jägare med kattdjur
P Berjean jägare med kattdjur
P Berjean jägare med kattdjur
P Berjean jägare med kattdjur
P Berjean jägare med kattdjur
P Berjean jägare med kattdjur
P Berjean jägare med kattdjur
P Berjean jägare med kattdjur
P Berjean jägare med kattdjur
P Berjean jägare med kattdjur

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BERJEAN, P (1900-tal): Jägare med kattdjur, signerad P Berjean, brons, stensockel, höjd 37, längd 93 cm
PROVENIENS: Häringe Slott

222640

2013-12-24