Carl Larsson efter

Carl Larsson efter
Carl Larsson efter

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARSSON, Carl, efter: "Kräftfångst", numrerad 579/790, färglitografi, bildyta 35x52 cm, oramad
Utgiven av Swedart, efter undelag från Nationalmuseums bildarkiv

222655

2013-12-22