Skål Bertil Vallien

Skål Bertil Vallien
Skål Bertil Vallien
Skål Bertil Vallien
Skål Bertil Vallien
Skål Bertil Vallien
Skål Bertil Vallien
Skål Bertil Vallien
Skål Bertil Vallien
Skål Bertil Vallien
Skål Bertil Vallien

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅL, glas, Bertil Vallien, Kosta Boda, blått och lila underfång, blästrad dekor av figurer, signerad Kosta Boda unik 305870457 B Vallien, höjd 23,5, diameter 29 cm

Smärre ytnagg

222663

2013-12-24