Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KANNA med hänklar, fajans, 1700-tal eller äldre, Holland, dekor i underglasyrblått med kinesiserande deokr med motiv av figurscen i trädgård, höjd 20 cm
Omfattande lagningar, skador
222665
2013-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här