Lars Petter Sjöström

Lars Petter Sjöström
Lars Petter Sjöström
Lars Petter Sjöström
Lars Petter Sjöström

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SJÖSTRÖM, Lars Petter (1820-96): Fartygsporträtt av ångfartyget Vesta från Malmö, signerad och daterad LP Sjöström 1882, gouache, 43x61 cm

Repor

222667

2013-12-24