Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SJÖSTRÖM, Lars Petter (1820-96): Fartygsporträtt av ångfartyget Vesta från Malmö, signerad och daterad LP Sjöström 1882, gouache, 43x61 cm
Repor
222667
2013-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här