Madeleine Pyk gouache

Madeleine Pyk gouache
Madeleine Pyk gouache
Madeleine Pyk gouache
Madeleine Pyk gouache

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): "Wedding, Tigeräpple" signerad och daterad M Pyk 1980, gouache, 19x28 cm

222678

2013-12-24