Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): Bokhandeln, signerad och numrerad L. Jirlow , 187/310, färglitografi, 50x61 cm

Smärre fläckar

222681

2013-12-24