Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JIRLOW, Lennart (född 1936): Bokhandeln, signerad och numrerad L. Jirlow , 187/310, färglitografi, 50x61 cm
Smärre fläckar
222681
2013-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här