Bror Marklund skulptur
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
MARKLUND, Bror, (1907-1977) "Gestalt i storm", signerad, daterad och numrerad BM -63, 26/100. Patinerad brons, höjd 18, längd 22 cm
Kuntoraportti
222690
Päivämäärä:
2013-12-24