Alexander Mann oljemålning

Alexander Mann oljemålning
Alexander Mann oljemålning
Alexander Mann oljemålning
Alexander Mann oljemålning

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

MANN, Alexander (Skottland 1853-1908): Une Soubrette, signerad och daterad A. Mann 1883, olja på duk, 69x50 cm
Signed and dated, oil on canvas
Äldre utställningsetiketter på baksidan

Krackelerad, smärre färgbortfall

222707

2013-12-27