Lennart Wickström oljemålning

Lennart Wickström oljemålning
Lennart Wickström oljemålning
Lennart Wickström oljemålning
Lennart Wickström oljemålning
Lennart Wickström oljemålning
Lennart Wickström oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

WICKSTRÖM, Lennart (1900-tal): "Vintersol", signerad L Wickström, olja på duk 42x46 cm

Kuntoraportti

Smärre färgbortfall

222717

Päivämäärä:

2013-12-24