Bokskåp 1800-tal
2013-12-24
222725
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BOKSKÅP, med låda, 1800-talets slut, valnötsfanér, höjd 215, 115x44 cm, nyckel finns
Skador