Bokskåp 1800-tal

Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOKSKÅP, med låda, 1800-talets slut, valnötsfanér, höjd 215, 115x44 cm, nyckel finns

Skador

222725

2013-12-24