Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WENNSTRÖM, Bernt (född 1945): Stadsmotiv, signerad B. Wennström, olja på duk, ca 89,5x116 cm
222738
2013-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här